Сервисный центр з обслуговування офісної техніки - Заголовок сайту
 


Діагностика, обслуговування і ремонт оргтехніки.
Поняття "Оргтехніка", в загальному випадку, включає в себе велику кількість видів електронних пристроїв, включаючи калькулятори і знищувачі документів. Ми ж, в цьому понятті обмежуємося тільки лазерними і термопринтерами і факсами, лазерними багатофункціональними пристроями і копіювальними апаратами, в побуті іменуються ксероксами.
До речі, поняття "ксерокс" з'явилося прижилося в розмовній мові в ті давні часи, коли компанія Xerox першої в світі випустила на ринок спеціальні пристрої власного виробництва, призначені для тиражування друкованих матеріалів, названі копіювальними апаратами або на сленгу "копірами".
Але, погодьтеся, фотоапарати ніхто не кличе "зенитами" або "лійками" або навіть "никона". Так само, як і телевізори "рубінами" або "берізками". Так що і ми будемо називати речі своїми іменами, в даному випадку – копіювальними апаратами.
Так от, та частина оргтехніки, яку відносимо до такої ми, потребує діагностики та технічному обслуговуванні набагато більше, ніж інші. Частково – в силу своєї недосконалості, але, здебільшого – в силу своєї складності. Тому в догляді вони потребують не менше, ніж, скажімо, автомобіль. Але, якщо у випадку з автомобілем, від його справності залежить ваше життя, то у випадку з оргтехнікою вам загрожує, в гіршому випадку, витратитися на її ремонт. Для багатьох цей вирішальний аргумент: краще потрачусь коли-небудь потім, напевно ремонт буде коштувати дорожче апарату, ніж почну витрачатися вже зараз, коли він і так, як би справний!
Але, як показує практика, між "як би" і "справний" дуже велика різниця. Іноді вартістю навіть більше самого апарату. Адже всі знають, що запчастини окремо коштують набагато дорожче виробу в цілому. Ось і виходить, що одного разу закривши очі на противний скрип всередині апарату, незабаром можна "влетіти" у вартість нового вузла термозакрепления, в просторіччі "грубки", який коштує близько 70% ціни апарату. Плюс робота по його заміні.
Якщо ми вас переконали, що профілактика і діагностика потрібні і потрібні саме для запобігання виходу з ладу і подальшого ремонту обладнання, то поспішаємо ознайомити вас з роботами, виконуваними нашими фахівцями при проведенні кожного виду робіт.
Діагностика принтерів, діагностика копіювальних апаратів і МФУ, складається з поверхневого контролю стану пристрою: отримання тестової копії, перевірки роботи апарату в основних режимах: двостороння друк, копіювання з масштабуванням, якість підбору папери з усіх наявних лотків та ін. Процес пошуку і виявлення причин несправності апаратів теж називається діагностикою. Точніше діагностикою несправності. Цей вид діагностики не оплачується окремо, якщо усунення виявленої несправності будуть виконувати наші інженери.
Технічне обслуговування принтерів, технічне обслуговування копіювальних апаратів, БФП та факсів, включає в себе роботи по діагностиці, плюс:
• очищення нутрощі апарату від пилу і тонера;
• перевірку стану основних вузлів пристрою: тракту подачі і транспортування паперу, вузла термозакрепления, оптичних елементів;
• контроль стану картриджів у принтерів або тонер-картриджів і драм-юнітів у копіювальних апаратів.
Технічне обслуговування може здійснюватися одноразово (за необхідності) або з певною періодичністю, як з оплатою за фактом виконання робіт, так і на умовах договору, з певною його умовами регулярністю.
Про вартість цих робіт ви можете дізнатися в розділі "Прайс" нашого сайту.

Ми обслуговуємо техніку

xerox_logo  HP_logocanon_logo-1000x1239samsung_logo zebra 1Brother

      

Truda_3 

 

 

ФОП Теплюк Олександр Миколайович

Адреса компанїї: 02100

м. Київ, Бульвар Праці, 3

Організатор:

Телефонуйте, завжди Вам раді!

(044)2274972

(063)7332222;

(097)7959376

e-mail: 2274972@gmail.com