О компании, Алекс Принт Сервис, aps, Aleks Print Service - Сервисный центр з обслуговування офісної техніки - Заголовок сайту
 

Про компанію

Про компанію APS.

Компанія APS працює в галузі ремонту і обслуговування принтерно-копіювальної техніки вже протягом 10 років.

За цей час сфера нашої компетенції істотно розширилася і тепер ми готові надати вам будь-яку допомогу за такими напрямами:

  • лазерна техніка: копіювальні апарати (аналогові і цифрові), принтери, багатофункціональні пристрої (МФУ), факси;
  • термопринтери: спеціалізовані принтери для друку чеків, наклейок, шрихкодов та ін.
  • картриджі: відновлення та заправка будь-яких типів лазерних картриджів, незалежно від їх типу, стану, наявності захисту (чіпів тощо).

Детальніше про те що і як ми робимо, ви можете ознайомитися в розділі "Послуги".

До речі, якщо ви є власником підприємства або фірми, що має в експлуатації певну кількість друкуючих пристроїв, у нас є що вам запропонувати. Дивіться розділ "Пропозиції" → "Для організацій". Прийнятні і зручні умови співпраці з ремонту та обслуговування принтерно-копіювальної техніки, ми готові надати представникам малого бізнесу, так юрособам – платникам ПДВ.

Але навіть якщо ви – особа суто приватне і у вас на господарстві один єдиний принтер, повірте – він теж потребує профілактики. Не кажучи вже про заправці і (чого в житті не трапляється) ремонті. Вам ми теж маємо що запропонувати, дивіться розділ "Пропозиції" → "Для приватних осіб".

Крім того, у нас постійно є у продажу принтерно-копіювальна техніка та витратні матеріали (картриджі, драм-юніти тощо), з переліком яких ви зможете ознайомитися в розділі "Товари". Адже загальновідомо, що підмінний фонд – запорука безперебійної роботи. Так, фахівці нашої компанії завжди готові оперативно відреагувати на ваше звернення до нас, але дорога до вас і сама робота займає час. Так що завжди швидше дістати запасний картридж, ніж шукати хто швидше нас заправить ваш єдиний, але, на жаль, порожній.


Ми обслуговуємо техніку

xerox_logo  HP_logocanon_logo-1000x1239samsung_logo zebra 1Brother

      

Truda_3 

 

 

ФОП Теплюк Олександр Миколайович

Адреса компанїї: 02100

м. Київ, Бульвар Праці, 3

Організатор:

Телефонуйте, завжди Вам раді!

(044)2274972

(063)7332222;

(097)7959376

e-mail: 2274972@gmail.com